• פורום ארגוני החיילים הבודדים

יחד למען החייל

קרן לב"י האגודה למען החייל- ׳יחד למען החייל׳, הוא הגוף המרכזי המוביל את הפעילות לטובת חיילי צה"ל ושער הכניסה היחיד לתרומות לחיילי וליחידות צה"ל.

הגוף מאחד את האגודה למען החייל וקרן לב"י, שפעלו עשרות שנים לרווחת חיילי צה"ל, לב"י, והתאחדו לגוף אחד חזק ומוכוון מטרה שפועל 100% למען חיילי צה"ל. פעילות גיוס התרומות ממומנת ע"י משרד הביטחון כך ש- 100% מכל תרומה מגיעים במלואם לחיילים, על פי ייעוד שנקבע מראש בתיעדוף שמבצע צה"ל.

 הארגון פועל באמצעות שלוש זרועות עיקריות:

  • קרן 'יחד למען החייל'- קרן העוסקת בגיוס התרומות למען החיילים בארץ ובעולם.
  • יחד למען החייל'- הגוף העוסק במימוש התרומות ובהפעלת רשת בתי החייל וכפרי הנופש
  • ״כוורת״, רשת חנויות הנוחות בבסיסים ובמוצבים ברחבי הארץ.

צה"ל הוא שמגדיר את הצרכים ואת סדר העדיפויות לגיוס תרומות, ויחד למען החייל מגייס את הכספים ומממש את התרומות. בראש סדר העדיפויות נמצא הערך של רווחת חיילי צה"ל והחיילים המשתייכים לאוכלוסיות מיוחדות, כדוגמת התכנית "ממדים ללימודים" שנועדה לאפשר לכל לוחם וחייל מאוכלוסיות מיוחדות, רכישת תואר אקדמי או הכשרה מקצועית. אנו משתדלים לתת מענה מיטבי לצרכי הרווחה לחיילים במהלך השירות הצבאי, ואף לדאוג להם עם שחרורם להשכלה והכשרה שיקלו על השתלבותם בחיים האזרחיים.

חלק מהתכניות ממומנות ע"י ארגון ידידי צה"ל בארה"ב (fidf), "הקרן לידידות", ארגון CZCA-CANADA, ארגון ASI-CANADA, ידידי האגודה למען החייל בבריטניה, ידידי 'יחד למען החייל' במקסיקו, LIBI FRANCE, ארגון AFL ותורמים נוספים.

אוכלוסיית היעד: חיילים בודדים מובהקים וחסרי עורף משפחתי, שהוכרו ע"י צה"ל.

***

לפרטים נוספים-

072-2702065

אתר "יחד למען החייל"

עמוד הפייסבוק של "יחד למען החייל"